اينم شماره حساب براي اون دوستاني كه خواستند 0103344461003 سيباي ملي به نام ياسمن رمضاني يا شماره كارت شصت سی و هفت. نود و نه سیزده. هشتاد و نه سی. هشتاد و شش هشتاد و نه -فقط محبت كنيد اگه پولي ريختيد حتما كامنت بزاريد كه بدونم بايد به كدوم خانواده بدم... ممنون.

شمارشگر

بايگانی

تولدم مبارک!

همیشه برای رسیدن این لحظه بی قرارم. حتی رفتن تو ۴۵ سال هم باعث نشده کمی از شور این لحظه برام کم شه… چند ثانیه مونده به سال تحویل و من  با لرزشی که از اضطراب تو صدامه داد میزنم :رامین بدو داره سال تحویل میشه و بعد همه (من و دو تا خواهرهام و شوهرهاشون و برادرم و مامان و بابا وارشیا پسر خواهرم ) کنار سفره ی هفت سین می ایستیم و با شلیک توپ قلبم میریزه پایین … شاید این همه شوق برای اینه که من همون موقع هم زمان با شروع سال جدید متولد میشم… واقعا این حس تولد یه جورایی همه ی وجودمو می لرزونه. با خودم فکر میکنم این یه موهبته که درست اول فروردین به دنیا اومده باشی. روی میز پر از کادوهاییه که همه برای هم خریدیم و من عین هر سال با دوربین فیلمبرداری  لحظات رو ثبت میکنم. از دیدن دوباره ی این لحظه ها که هر کسی با باز کردن کادوهاش چه حسی پیدا میکنه یه جوری غرق لذت میشم. همدیگه رو میبوسیم و حلول سال جدید رو به هم تبریک میگیم و بعد از این که  همه با شور و شوق کادوهاشونو باز میکنن ، دوربینو میدم دست رامین و میگم حالا من میخوام کادوهامو باز کنم. خوب من به خاطر تولدم کادوهام زیاده هم عیدی میگیرم و هم کادوی تولد. اونقدربالا و پایین می پرم و برای هر کادویی ذوق میکنم که انگار دو سالمه… کودک درونم عاشق این لحظه است و من با گذر از این لحظه وارد ۴۵ سالگی میشم. در دلم دعا میکنم که بتونم اشکالاتی روکه دارم و میدونم کم نیستن رفع کنم و آرزو میکنم که امسال بتونم عشق بیشتری نثار آدمهایی کنم که کائنات سر راهم قرار میده ،  برای همه ی جوونهای سرزمینم دعا میکنم… دعا میکنم که همه شون عشق رو که زیباترین هدیه خداونده تجربه کنن… دعا میکنم که احساس خوشبختی رو با ذره ذره وجودشون تجربه کنن ، به آرزوهایی که در مسیر درست قرارشون میده برسن، کمتر اشتباه کنن ودرست فکر کنن. که قدر لحظه لحظه ی زندگی شونو بدونن، که فکر نکنن دیگران باید این مملکت رو آباد کنن ، که فکر نکنن فرار از مشکلات و پاک کردن صورت مسئله بهترین راهه. که بمونن و برای بهتر شدن تلاش کنن. که لذت کمک کردن به دیگران رو تجربه کنن… که قدر داشته های زندگی شون خصوصا پدر و مادر رو که ارزشمندترین دارایی های آدم تو زندگی هستند رو بدونن…

و

برای همه ی شما دوستای خوبم که تو این یک سال منو تنها نگذاشتید سالی پر از عشق؛ سلامتی ، ثروت، آرامش، موفقیت و دل خوش آرزو کردم.

منونم از علیشاه صمدی عزیز ، طناز نازنین و آقای فریور مهربان برای هدیه ۴۳ بسته مواد غذایی شمل روغن، برنج، آجیل و حبوبات به خانواده های نیازمندمون.
*ممنونم از استاد عزیزم خانم نسرین خیری برای هدیه یه تلویزیون و مقداری لباس به خانواده های نیازمندمون.
*متشکرم از مریم انوری عزیزم که رابطی شد  برای هدیه یه گوسفند به تعدادی خانواده کارگر و نیازمند ،مریم جونم  تو اون برفی که یه روز مونده به عید تو شمال میومد نمیدونی با چه عشقی این گوسفند تقسیم شد.
*ممنونم از محمد عزیز برای هدیه ماشین لباسشویی به خانواده ای نیازمند.
یه دنیا تشکر از  دوستان خوبم که در تهیه مواد غذایی شب عید ما رو یاری کردند: فرشید ملکان عزیز (جواهری ملکان) ، اشکان مزارعی نازنین ،  دوست خوبم علیرضا (مردی از مترو)، سمن سجادی نازنینم ، محمد مهربان، دوست عزیزم مریم پدرام، و دوستای گلم  ندا قویدل و فاطمه جمشیدی، خانم قاسمپورعزیزم…. واقعا از همه تون ممنونم.

*متشکرم از پریسای عزیز، نرگس و ماری نازنین ، الهام عزیز و دوستاش  برای کمک به دختر سرطانی مون.
*ممنونم از نداعالمی گلم  که ایران هم نیست ، لیلی عزیز ، همای مهربان، ساناز واسقی گل ، ساناز عزیزم، میرای نازنین ، هاله عزیز، رهگذر مهربان، و زهره دوست داشتنی، ساحل عزیزم، مریم قربانی مهربون، لیلی نازنین و پسر گلم محمد که سرباز هم هست …  برای هدیه پول برای خانواده های نیازمندمون.
*متشکرم از محبوبه گلم از کانادا که هر سال شیرینی عید بچه هامون رو تامین میکنه.
*ممنونم از ندای گلم برای هدیه ۷ باکس مواد غذایی به خانواده هامون و کمک به دختر سرطانی مون. متشکرم از برادر خوبم مرتضی که از اون سر دنیا هنوز هم به فکر ماست و برای صندوق قرض الحسنه ای که خودش استارتشو زده بازم پول فرستاده.
*متشکرم از ماری نازنین برای هدیه مبلغی پول برای بچه های یتیم.(ماری جون تو کامنتهای پست قبل در مورد نحوه استفاده از پولت ازت کسب تکلیف کردم اگه ممکنه جوابموبده)

*ممنونم از سیما حسینی عزیز و دوتان خوبش گروه پرواز برای کمک مالی  جهت خرید عید بچه ها و کمک به خانواده های نیازمندمون.
*یه دنیا تشکر از سارینای گلم که همیشه نیازمندهامون رو با کمک مالیش حمایت میکنه.

واقعا امیدوارم کسی از قلم نیفتاده باشه….

من یه تشکر ویژه بدهکارم به همه اونایی که تا حالا نه منو دیدن نه صدامو شنیدن و صرفا به خاطر ندای قلبشون به حسابم پول ریختن، تو دنیایی که صداقت و اعتماد خیلی کم رنگ شده من جزو آدمهای خوشبختی هستم که دائم دارم این حس اعتماد رو تجربه میکنم. حسی که لبریز از لذته. دستهای همه تون رو به پاس عشق به هم نوع و اعتماد به من که یک غریبه هستم میبوسم. امیدوارم یه روزی یه جایی بتونیم همه مون هم دیگه رو ببینیم ….

میدونید که از تابستون ۸۹ میرم کلاس نقاشی … این نقاشی اولین پرتره ای هست که اون اوایل با رنگ روغن کشیدم… تقدیم به شما …

لطفا هر کسی پول به حسابم میریزه حتما برام کامنت بزاره که بدونم باید با اون پول چه کاری انجام بدم. حتی اونهایی که قسط میریزن . دوستای خوبی که قسط هاشونو نریختن یادتون باشه که این صندوق اگه شما قسط هاتونو ندین دیگه نمیتونه هیچ گرهی باز کنه. تاکسی تاکسی نازنین حداقل جواب ایمیلهامو بدین یا پیام هایی که رو گوشی تون میزارم. آقای دریاباری امیدورام مشکلاتتون حل شده باشه و بتونین جوابمو بدین.

۳۶ نظر برای تولدم مبارک!

 • ص

  :) مبارکتون باشه تولدتون
  و مبارکتون باشه عید نوروز و سال نو
  امیدوارم همیشه پیروز و شاد و تن‌درست باشین

 • مینا

  سلام
  داستان زندگیتو که خوندم واقعا خندم گرفت البته نه به شما به تفاوت فاحش زندگی من با زندگی شما
  قبل از هرچیز بگم من از بچه های نسل سوختم
  -در شهری زندگی می کنم که هیچ علاقه ای بهش ندارم چون هیچ فامیلی ندارم
  -پدر و مادری دارم که تا اونجایی که یادمه باهم دعوا و فحش و فحش کشی داشتن
  -فقط ی خواهر دارم که تو عالم خودشه و کارای اشتباه خودش
  -درس خوندم، فوق لیسانس اما کار نیست
  -پسری بو که بهم عاقه داشتیم اما بخاطر بیکاری اون و مشکلات مالیش همه چیز بهم خورد و من هنوز ذهنم درگیرشهچون تصور یکی دیگه کنارم سخته
  -بخاطر تمام این مشکلات مریضی روحی و جسمی گرفتم
  - و…
  حالا شما که خوشبخت عالمی بگو ببینم چکار می تونیواسم بکنی
  البه غیر از نصیحت و دلگرمی و حرفایی که از نفس گرم بلند بشه
  هان؟

 • سلام …

  سال نو و تولدتون مبارک

 • راستی این نقاشیتون فوق العاده است

 • admin

  مینای عزیزم شما بگو چه کاری از دستم بر میاد ،مثلا این که چی خوندی تا ببینم میتونم شغلی در خور تحصیلاتت برات جور کنم یا نه. ضمنا من خوشبخت عالم نیستم من نگاهم به زندگی متفاوته یعی میکنم مشکلات رو هم یه جور هدیه ببینم. هدیه ای که قراره بهم یه درس بده. نصیحت هم نمیکنم دلگرمی الکی هم نمیدم تلاش میکنم که ببینم میتونم گرهی باز کنم یا نه …

 • تولدتون و سال نوتون مبارک
  مامان منم با شما به دنیا اومده
  شروع بهار زمان خوبیه برای شروع شدن و آغاز
  بهاری باشید و بهارانتون مبارک

 • دوست عزیزم. تولدت مبارک. امیدوارم همونطور که خوشحالی را به خونه مردم می بری ، خودت هم همیشه شاد و سلامت باشی…..استعداد نقاشیت هم خیلی خوبه!

 • همدم

  سلام یاسمن عزیزم
  چه زیبا ست که تولدت روز اول عیده هردو هم عید نوروز و هم تولدت را تبریک می گویم و برات آرزوی سلامت و سعادت می کنم.
  خرسندم که همجنان دست یاری رسانت باز و یاری رسان افرادی است که دست یاری سویت دراز می کنند و ممنون از تمام کسانی که در این راه تنهایت نمی گذارند .خدا یار ویاور همه شما باد.
  نقاشی ات خیلی قشنگه.لذت بردم عزیزم

 • salam yasaman jan

  mamnunam ke hanuz mano be yad dari.

  internet nadaram, laptopam ham sukhte, mibini ke comment ham eng hast.

  bebakhsh mano mehraban

  enshalah hamishe shad bashi , kheili shad

  dokhtar va pesare golet o beboos

 • mary

  سلام
  تولدتون مبارک.
  ببخشید من کامنتها رو چک نکرده بودم. نه مشکلی نیست منم موافقم که کسی که پدرش رهاش کرده باشه و یا به هر دلیلی نباشه بازم یتیم محسوب میشه.
  ممنون.

 • salam…naghaashit aalieh….kheili khoob keshidi…ie chand taa dige ham bekeshi mitooni ie namaaieshgaahe kheirieh raah bendaazi ;) inam ie ideh jadid to saale No :) !

 • admin

  مرتضی جان خودم هم این ایده رو داشتم الان هم خیلی نقاشی کشیدم احتمالا تو اردیبهشت با استادم یه نمایشگاه میزارم اما رامین میگه هیچ کدومو نفروش!!! راستشو بخوای خودم هم عین بچه هام دوستشون دارم. فکر کنم باید خیلی زیاد شن تا بتونم ازشون دل بکنم. بازم بابت همه چی ممنون.

 • admin

  ممنون کاوه جان

 • معصوم

  سلام یاسمن جون
  هم تولدت وهم عید مبارک باشه
  خوش وسلامت باشی همیشه

 • سلام عید شما مبارک یهو نمیدونم چی شد که اومدم به وبسایت شما و دیگم به این وب سایت گذرم نمی افته و داشتم مطالب رو میخوندم که فهمیدم این یه جا مثل خیریه یا یه جایی که خیرین به صورت انلاین دلی رو شاد میکنن یا دلی رو میشکنن .گفتم بیام یه حرفی بزنم و برم .اولا ممنون از دوستانی که به هر اندازه که در توان دارن به هم نوع یا هم وطن خودشون کمک میکنن و امیدوارم که خدا خودش جوابش رو بده و یه چیز دیگه واسه بعضی از از خیرین که ظاهرا خیر هستنند و در مکانهای زیارتی رفت و آمد میکنن ولی وقتی باهاشون بر خورد میکنی از خیلی چیزها برمیگردی حتی کفر هم میگی و …..
  نمیخوام حرفی بزنم به کسی بر بخوره من خودم یه آدم بدبخت و بد شانسم که تمام هستی و نیستی یهو پرید به هزار جا رفتم به هزاران در هزار فکر کردم که چرا من یهو اینطور شدم .چی شد که با خاک یکسان شدم از خیلی از بزرگان سوال کردم میگفتن ببین کجا و به کی ظلم کردی اما من جز خوبی به کسی کاری دیگه ای نکردم هر کی هم از من دلخور بوده رفتم سراغش اما از من راضی بوده.نمیدونم چرا………… نه خلافی. نه رابطه نا مشروتی نه دزدی نه دل شکستنی و نه هیچ به هر کجا هم میرم میگن صبور باش خدا داره امتحانت میکنه .خدا ادمایی که بهش التماس کنن رو دوست داره خدا بزرگه هنوز مجردی و جونی ….. تو بگو خانم خیر من باید چیکار کنم منی که تو سن ۲۳ سالگی خرج ۴ تا خونه بی سرپرست رو به گردن گرفتم نه اینکه برم واسه اسمش اما چون سنم نمیخورد به اینکارا میرفتم درب خونه میگفتم اینو عموم داده اینو بابام داده ………. ای روزگار این حرفها گفتن نداره حسود یا بخیلم نیستم ولی الان ۴ ساله که از همه و همه چیز بدم اومده به هیچ چیز اعتقاد ندارم به هیچ کس اعتماد نمیکنم .یه روزایی دو رو ورم هزار تا رفیق بود ولی حالا ردی ازم نمیگیرن منم خوب فکر که میکنم میبینم بدی نکردم به کسی و هر کاری کردم خوبی بوده میدونی بدبختی من این بود هر کی بهم میگفت فلان تومن داری ۱ ماهه روم نمیشد بگم ندارم اگرم موجودی نداشتم وسیله میفروختم بهش میدادم ولی خودم اگه ۵۰۰ تومن از کسی میخواستم بگیرم نمیتونستم بگم نه اینکه نداشته باشن من وم نمیشد دست بده ی خوبی داشتم اما خودم نمیتونستم .این حرفها گفتن نداره ولی من اگه اگه و اگه یه روز باز بشه بر گردم به زمانی که بودم میشم آدم بده میشم خلاف بزار مثل خیلی ها که هزار جنایت میکنن و از همه هم شاد تر و سرحالترن همونا که بعضی ها میکن خدا اینقد بهشون میده تا هیچ وقت به اسمی از خدا نبرن آره میخوام از اونا بشم .اگه این قانونه .یا خدا باید دیگه بهم رو نکنه یا اگه هم میکنه اینطوره .من که نه خلافی کردم نه سر کسی رو گل مالوندم نه نزاع کردم همش خدا خدا کردم و کمک به خیلی ها شدم این! نمیدونممممم

  خدایا زندگی اینجا

  کنار آدما سختهـ

  تو دنیا هرکی بد تر بود

  چرا بی درد و خوشبخته؟؟؟

  خدایا کفره حرف من

  نذار لبهام به حرف واشه

  برای رفتن از دنیا

  حواست به منم باشه

 • دل خوش از آنیم که حج میرویم غافل از آنیم که کج میرویم

  من نمیخواستم کسی رو از این کارا باز گردونم و نمیخوام بگم من کردم کارم این شد اصلا فکر کنین من جنیایت کار بودم و یا مثلا حروم خور!!!!!! بودم ولی شما خوب باشید و به هم نوع هان و زیر دستاتون کمک کنید از میدیر اینجا هم تشکر به شرطی که انشاالله مثل بعضی از آدما نباشن

  بازم ممنون و میدونم خیلی ها هستنند مثل من حالا با سن های متفاوت ولی میفهمن حرف من رو و کشیدن درد من رو ما که شعبه یا ماده ای پیدا نکردیم تک ماده بزنیم و بیخیال دنیا با ریاست و آدماش شدیم شما انشالله به نا کوجا اباد برسی .

  تو … ،

  فرصتی برای دنیا هستی؛

  قرار نیست کسی را تکرار کنی …

 • تولدت مبارک یاسمن عزیزم//امیدوارم همیشه شاد و سالم باشی.
  راستی من هیچوقت فکر نکردم شما غریبه ای و به این فکر نکردم که تا حالا ندیدمت…نمیدونم چرا اما حسم همیشه یه جوری بود که انگار سالهاس میشناسمتون..باز هم ممنونم بخاطر اینهمه مهربونی:*

 • سلام عزیزم. یاسمن جون من خیلی وقته تو وبلاگ جامعه شناسیم آپ نمیکنم یه مدته که تویه وب دیگه آپ می کنم گلم. آدرسشو همون موقع اومدم و بهت دادم عزیزم:www.mardeman-91.blogfa.com

 • سال نو و نیز تولدتون مبارک
  با بهترین ارزوها واسه شما و خانواده محترم

 • saloumeh

  .Tavalodetoon va sale no mobarak fereshteye mehraboon

 • سلام یاسمن جون
  عیدتون مبارک باشه. چهارشنبه سوری و هشت روز عید رو ایران بودم خیلی خوش گذشت. جای من و همیشه تو ایران خالی کنین من عاشق ایرانم. خوش به حالتون که در ایران زندگی میکنید.

 • سلام یاسمن جان :)

  تولدت که خیلی مبارک باشه.این نقاشی های خوشگلتو هم تند تند بگذار تا ما هم از زیبایی آنها فیضی برده باشیم.

  راستی شما هنوز عیددیدنی ما نیامدید ها :( شاید هم هنوز فرصت نکرده ای.به هر حال من خوشحال می شم اگه به دیدنم بیایی.

  سال خیلی خوبی برایت باشد.
  من از این لوگوهای نوشتنی هیچی نمی فهمم ولی یه عالمه گل تقدیم شما

 • یک اصفهانی

  سلام
  عیدتون و نولدتون مبارک

 • admin

  ممنون یک اصفهانی عزیز

 • مریم

  نمیدونم چرا هر بار که میام و میخونم حالم اغز این بی کلاسیت بد میشه!

 • مریم

  نمیدونم چرا هر بار که میام و میخونم حالم از این بی کلاسیت بد میشه!

 • سلام.من شما رو از وبلاگ دستفروش مترو پیدا کردم .اگه به تبادل لینک علاقه دارید منو با نام عشق واقعی لینک کنید و پیغام بذلرید تا شما را بلینکم.ممنون

 • admin

  مریم عزیزم خوب اگه حالت بد میشه چرا دوباره میای؟

 • دلم هواتو کرده بود .
  گفتم بیام سلامی عرض کنم و بهترین ها رو در سال جدید براتون ارزو کنم .

 • سلام حالتون خوبه من یهوی نمی دونم چی شد اومدم تو وب سایت شما خیلی جالبه و خیلی هم خوشحالم از اینکه هنوز هستن کسایی که انسانیت تو وجودشونه و به فکر هم نوعان خودشون هستن واقعاً عالیه دستتون درد نکنه خیلی هم خوشحال شدم

 • صادق

  با سلام
  خسته نباشید
  من میخواستم برم رنگ روغن ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم
  شما نقاشیتون با مداد از اول خوب بود و کلا خوشحال میشم به طور کامل راهنماییم کنید و برام ایمیل کنید پاسخ را
  خیلی ممنون
  انشاا…موفق و پایدار باشید

 • ح.س

  سلام
  کارت خیلی عالیه موفق باشید
  من اتفاقی با وبلاگت آشنا شدم یه چیز جالب : شما اولین روز سال ۴۶ دنیا اومدی و من آخرین روز سال ۴۶!!!!

 • دیبا

  امروزم تولد منه تبریک بگین لطفا ۱۳۹۴٫۱۲٫۲۳

نظر بدهيد

ايميل (خصوصی خواهد ماند) (الزامی)
وب سايت

 

 

شما می توانيد از اين تگهای Html استفاده کنيد

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>